خرید اقساطی با چک بدون سقف مالی تا ۲۴ ماه

  • این روش با همکاری شرکت بایچک برقرار شده و هموطنان عزیز در سراسر کشور می‌توانند با استفاده از چک معتبر از این روش استفاده نمایند.
  • جهت خرید اقساطی با این روش باید ابتدا فرم درخواست خرید را تکمیل نمائید و منتظر پاسخ استعلام بمائید. پاسخ استعلام حداکثر ظرف ۳ روز کاری از طریق پیامک و ایمیل برای شما ارسال خواهد شد و در صورتی که پاسخی پس از این مدت دریافت نکردید، می‌توانید از طریق کد پیگیری خود و کلید “پیگیری درخواست‌های خرید (در بالای صفحه)” اقدام به پیگیری و مشاهده‌ی وضعیت درخواست خود نمائید.
  • تعداد اقساط بین ۲ تا ۲۴ ماه قابل انتخاب بوده و امکان پرداخت نهایتا ۳ قسط در یک چک وجود دارد و اگر قصد دارید از دسته چک شخص دیگری برای خرید استفاده کنید، باید در فرم درخواست، مشخصات ایشان را وارد کرده و شرایط و مفاد فرم را به اطلاع او برسانید.
  •  امکان خرید اقساطی از دیجیتالی مارکت، با همکاری بای چک و مجزا از دیجیتالی مارکت فراهم شده است و فروشگاه دخل و تصرفی در این فرآیند و نتیجۀ آن ندارد و به واسطۀ قراردادهای منعقد شده، تابع نتیجۀ استعلام خواهد بود. از این رو در صورتی که نتیجۀ استعلام مردود اعلام شود، از طریق سایر روش‌های خرید موجود در خدمت شما خواهیم بود.
  •  
مکالمه را شروع کنید و سوالات خود را بپرسید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
علاقه مندی ها 0
مقایسه