خرید حضوری از فروشگاه امکان پذیر است ولی برای حفظ جان خود پیشنهاد میشود آنلاین خرید کنید

ارسال کالا در تهران

 1. ارسال فوری با هزینه پیک :
  با انتخاب این نوع ارسال هزینه حمل و نقل کالا برای شهر تهران ( مناطق 1 تا 21 ) به عهده سفارش دهنده می باشد .بعد از ثبت سفارش ، کارشناسان ما با شما تماس گرفته و بعد از هماهنگی که با شما انجام می شود کالا در مدت 2 تا حداکثر 4 ساعت به سفارش دهنده تحویل داد می شود.
 2. ارسال رایگان :
  این نوع ارسال برای سفارش هایی به ارزش 1,00,000 تومان فعال شده با انتخاب این نوع ارسال ، برای تهران ( مناطق 1 تا 17 ) طی 24 ساعت پس از زمان ثبت سفارش با هماهنگی کارشناسان ما با شما کالا توسط همکاران ما به صورت رایکان تحویل شما می شود.
 3. ارسال و پرداخت در محل :
  با انتخاب این نوع ارسال که فقط در محدوده شهر تهران ( مناطق 1 تا 17 ) انجام می شود ،بابت حمل و نقل کالا ، هزینه ای معادل 15,000 تومان به فاکتور شما اضافه شده و کالا توسط همکاران ما طی 24 ساعت پس از ثبت سفارش به شما تحویل داده می شود و هزینه فاکتور توسط کارتخوان سیار از شما دریافت می شود.
  دوستانی که مایل هستند کالای خود را حضورا در یافت کنند . باید 5 درصد از مبلغ کالا مورد نظر خود را به عنوان بیعانه برای شماره حساب های ما پرداخت نموده و شماره پیگیری را به کارشناسان ما اعلام نموده وبعد از هماهنگی برای تحویل حضوری حاضر شوند.

ارسال کالا برای شهرستانها

ارسال با شرکت تیپاکس :
اگر ثبت سفارش قبل از ساعت 17 هر روز انجام میگیرد .کالای شما همان روز در ساعت 18 تحویل شرکت تیپاکس شده و شماره بارنامه برای شما ارسال می گردد. کالای ارسالی طی حداکثر 24 ساعت برای آدرس ارسالی ثبت شده به شما تحویل داده می شود ( هزینه تیپاکس به صورت پسکرایه از شما دریافت می شود )

مکالمه را شروع کنید و سوالات خود را بپرسید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
علاقه مندی ها 0
مقایسه