با رعایت پروتکل های بهداشتی پذیرای مشتریان به صورت حضوری میباشیم اما برای حفظ جان خود پیشنهاد میشود آنلاین خرید کنید

با رعایت پروتکل های بهداشتی پذیرای مشتریان به صورت حضوری میباشیم اما برای حفظ جان خود پیشنهاد میشود آنلاین خرید کنید

ارسال کالا در تهران

 1. ارسال فوری با هزینه پیک :
  با انتخاب این نوع ارسال هزینه حمل و نقل کالا برای شهر تهران ( مناطق 1 تا 21 ) به عهده سفارش دهنده می باشد .بعد از ثبت سفارش ، کارشناسان ما با شما تماس گرفته و بعد از هماهنگی که با شما انجام می شود کالا در مدت 2 تا حداکثر 4 ساعت به سفارش دهنده تحویل داد می شود.
 2. ارسال رایگان :
  این نوع ارسال برای سفارش هایی به ارزش 1,00,000 تومان فعال شده با انتخاب این نوع ارسال ، برای تهران ( مناطق 1 تا 17 ) طی 24 ساعت پس از زمان ثبت سفارش با هماهنگی کارشناسان ما با شما کالا توسط همکاران ما به صورت رایکان تحویل شما می شود.
 3. ارسال و پرداخت در محل :
  با انتخاب این نوع ارسال که فقط در محدوده شهر تهران ( مناطق 1 تا 17 ) انجام می شود ،بابت حمل و نقل کالا ، هزینه ای معادل 15,000 تومان به فاکتور شما اضافه شده و کالا توسط همکاران ما طی 24 ساعت پس از ثبت سفارش به شما تحویل داده می شود و هزینه فاکتور توسط کارتخوان سیار از شما دریافت می شود.
  دوستانی که مایل هستند کالای خود را حضورا در یافت کنند . باید 5 درصد از مبلغ کالا مورد نظر خود را به عنوان بیعانه برای شماره حساب های ما پرداخت نموده و شماره پیگیری را به کارشناسان ما اعلام نموده وبعد از هماهنگی برای تحویل حضوری حاضر شوند.

ارسال کالا برای شهرستانها

ارسال با شرکت تیپاکس :
اگر ثبت سفارش قبل از ساعت 17 هر روز انجام میگیرد .کالای شما همان روز در ساعت 18 تحویل شرکت تیپاکس شده و شماره بارنامه برای شما ارسال می گردد. کالای ارسالی طی حداکثر 24 ساعت برای آدرس ارسالی ثبت شده به شما تحویل داده می شود ( هزینه تیپاکس به صورت پسکرایه از شما دریافت می شود )

مکالمه را شروع کنید و سوالات خود را بپرسید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
علاقه مندی ها 0
مقایسه